Krwinka
Przekaż 1 %

Balonowy zawrót głowy...

« Wróć do listy aktualności

Podopiecznych Fundacji „Krwinka” odwiedził animator  Paweł Robaszek, który specjalnie dla małych pacjentów onkologicznych leczonych w Ośrodku Pediatrycznym im. Marii Konopnickiej przygotował około godzinny pokaz airigami. W trakcie interaktywnej zabawy rekracyjno-integracyjnej dzieci chorujące na nowotwory miały okazję zobaczyć, jak modelując podłużne balony można nadawać im najróżniejsze kształty. Dzięki technice balloon twisting baloniarz w mgnieniu oka zmieniał bowiem kawałki gumy wypełnionej powietrzem w fantastyczne zwierzęta, kwiaty lub przedmioty codziennego użytku, a dzieciaki piszczały i krzyczały z podziwu.

 


- Wspaniale, że kolejny raz mieliśmy okazję, by – wraz z zaproszonym artystą - rozweselić małych pacjentów - mówi Elżbieta Budny, Prezes Fundacji dla Dzieci z Chorobami Nowotworowymi „Krwinka”. – Tak kreatywny i barwny event pozwolił naszym podopiecznym choć na chwilę oderwać myśli od  prowadzonej terapii  i sprawił, że oddziały szpitalne wypełniły się szczerym, donośnym śmiechem.

 


Po pokazie ogólnym zaproszony gość odwiedził także sale tych dzieci, które z powodów zdrowotnych nie mogły uczestniczyć w zajęciach na szpitalnej świetlicy. Każdemu z nich podarował na pamiątkę „balonowy” prezent z życzeniami szybkiego powrotu do zdrowia.

 

Zapraszamy do obejrzenia balonowej galerii zdjęć.

Partnerzy / Wspierają nas
Sponsorzy
strony internetowe Łódź
strony internetowe Łódź