Krwinka
Przekaż 1 %

Cóż to były za emocje!

« Przejdź do listy aktualności

Jako pierwsze na lini startu ustawiły się Maluchy - w 4 kategoriach wiekowych. Najmłodsi uczesnicy biegu (1-3 lata) zachwycili stylem i pewnością siebie. Aplauz na mecie, doping przejętych rodziców i wolontariuszy oraz atrakcyjne nagrody i medale wynagrodziły wszelkie trudy i stres.

Kolejne kategorie wiekowe dzieci, zaskakiwały coraz to lepszymi czasami i rekordami życiowymi w dystansach na: 200 m – dzieci urodzone w latach 2014 – 2012; 400 m – dzieci w wieku 7-9 lat;  800 m – roczniki 2008 – 2006 oraz 1600 m – w przedziale wiekowych 13-15 lat.

 

W biegu na milę (Bieg Grohmana) sprawdzić się mogły Panie i Panowie w osobnych kategoriach grupowych. Na podium stanęła Katarzyna Rutkowska, z zawrotnym wynikiem 04:57 s. W klasyfikacji panów natomiast, pierwsze miejsce zajął Dmitri Musiatcenko osiągając czas: 04:16 s. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom!

 

W dystansie na 10 km bezkonkurencyjnym okazał się Artur Kozłowski, który przybiegł już  na metę po 30 minutach i 41 sekundach. 

Team "Krwinki" kibicował wszytskim uczestnikom, ale w szczególności trzymał kciuki za biegających z nami od lat panów: Jarka, Kubę, Andrzeja i Wojtka. Miło nam, że w tegorocznej edycji dołączyły do grona biegaczy również Panie i nasz aktywnie biegający team się rozrasta. Pani Marto - witamy serdecznie i dziękujemy za wsparcie.

Obecni i gotowi do działania, jak zawsze niezawodni wolontariusze "Krwinki" rozdawali uśmiechy i medale na lini mety, gratulując nie tylko zwycięzcom. Wszyscy uczestnicy biegów spisali się na medal!


Podczas 8. Biegu Fabrykanta, odbyła się również zbiórka materiałów i pomocy szkolnych dla dzieci onkologicznie chorych – podopiecznych naszej Fundacji. Potrzebne przybory szkolne trafią niedługo do Dzieciaków, ale już dziś w Ich i własnym imieniu serdecznie dziękujemy wszystkim darczyńcom.

Fundacja "Krwinka" już po raz ósmy miała okazję wziąć udział w Biegu Fabrykanta - z radością obserwujemy rosnące zainteresowanie wydarzeniem, zwiększające się grono uczestników i partnerów oraz obecność rzeszy kibiców. 

Do zobaczenia za rok!


Fotorelacja dostępna w galerii zdjęć: 

http://www.krwinka.org/galeria/bieg-fabrykanta-2018/

Partnerzy / Wspierają nas
Sponsorzy
strony internetowe Łódź
strony internetowe Łódź

Program e-pity Copyright 2018-2019 e-file sp. z o.o. sp. k. lub Program e-pity by e-file