Krwinka
Przekaż 1 %

Czas na dziecięcą wyprawę

« Wróć do listy aktualności

Z niespodzianek na Dzień Dziecka bardzo cieszyli się nasi najmłodsi podopieczni, którzy 3 i 4 czerwca wzięli udział w evencie wyjazdowym. Tradycyjnie „Krwinka” zaprosiła bowiem grupkę dzieci w lepszej kondycji fizycznej oraz ich bliskich na dwudniową wycieczkę szlakiem najatrakcyjniejszych zakątków województwa łódzkiego.

 

W trakcie wyprawy autokarowej mali podróżnicy odwiedzili m.in. „DINOPARK” w Kołacinku, gdzie dzieci przeistoczyły się w paleontologów, wykopując szczątki prehistorycznych gadów oraz Park Edukacyjno-Rozrywkowy „Mikrokosmos” w Ujeździe. Tam poznały tajemniczy żywot barwnych owadów. Szczególnie wiele okrzyków zachwytu naszych podopiecznych można jednak było usłyszeć podczas przejażdżki bryczką w Stadninie Ogierów w Bogusławicach oraz basenowych „plusków” w hotelu Magellan, gdzie zaplanowano nocleg.

 

Do rąk dzieci trafiły także piękne paczki okolicznościowe, w których znalazły się wygodne piżamki,  kolorowe klocki, intersujące książki i kolorowanki, a także pluszowe maskotki.

Partnerzy / Wspierają nas
Sponsorzy
strony internetowe Łódź
strony internetowe Łódź