Krwinka
Przekaż 1 %

Dzień Anioła

« Przejdź do listy aktualności

W dniu wczorajszym w Uniwersyteckim Centrum Pediatrii i. M. Konopnickiej Centralnego Szpitala Klinicznego UM w Łodzi odbyło się niecodzienne wydarzenie zorganizowane przez naszą fundację - Dzień Anioła. W szpitalu powstał salon piękności, aby Mamy dzieci chorych na raka maogły poczuć się wyjątkowo.

Pozytywne nastawienie Mam może dać dzieciom siłę do walki z chorobą. Dlatego chcemy, aby nasze Mamy poczuły się kobieco i wyjątkowo. Są one niczym Anioły - za dnia i w nocy czuwają nad swoimi pociechami i poświęcają im każdą wolną chwilę. Dlatego pragniemy je wesprzeć i wierzymy, że taka akcja pozwoli, by poczuły, że to tylko dla nich.

Mamy zostały poddane zabiegom fryzjerskim, kosmetycznym i relaksacyjnym wykonywanym przez Klinikę Fryzjerstwa i Urody Wdowiak. Krwinkowy Salon Piękności uświetniły: słodki poczęstunek, pyszna kawa i herbata oraz upominki. Zwieńczeniem tego wydarzenia była anielska sesja zdjęciowa. Mamy wyglądały obłędnie. Jak same przyznały dawno nie dostały tylu komplementów, co właśnie tego dnia.

 

Projekt dofinansowany jest z programu „Decydujesz, pomagamy” organizowanego przez TESCO.


Zdjęcia wykonane przez Michalik&Tuta Fotografia

Partnerzy / Wspierają nas
Sponsorzy
strony internetowe Łódź
strony internetowe Łódź

Program e-pity Copyright 2019-2020 e-file sp. z o.o. sp. k.