Krwinka
Przekaż 1 %

Eksperymentalny Dzień Dziecka

« Wróć do listy aktualności

W trakcie nietypowych warsztatów - prowadzonych przez Panią Małgorzatę Walczak – mali naukowcy wykonywali widowiskowy eksperyment „kameleon”, obserwując jak substancje zmieniają kolory oraz „wywoływali rysowane zdjęcia”. Z użyciem tzw. suchego lodu stworzyli również w miseczkach dymiące „kotły czarnoksiężnika”.

 

Dla dziecięcych pacjentów niezwykle ważne jest, by choć na chwilę oderwać myśli od badań i zabiegów. To daje im dużo energii i siły do dalszej walki o powrót do zdrowia - mówi Prezes Fundacji „Krwinka”, Elżbieta Budny. – Mam nadzieję, że wraz z zaproszonymi gośćmi udało nam się ich rozweselić i zaciekawić.

 

Dzień Dziecka obfitował także we wspaniałe podarunki od „Krwinki” i upominki, które dzieciom ufundowali sponsorzy. W tym roku w gronie ofiarodawców znalazły się firmy Cornette Underwear, Hemar, Piatnik, Interkobo oraz Vestor. Dzięki nim w paczkach które zostały uroczyście wręczone małym pacjentom znalazły się wygodne piżamki, rozwijające wyobraźnię książki, a także gry, klocki oraz zabawki edukacyjne. O tęczowe smakołyki dla hospitalizowanych dzieci zadbała zaś Cukiernia Bajkowa oraz Ciuciu Cukier Artist – Manufaktura Cukierków.

 

Zapraszamy do obejrzenia realcji z tego niezwykłego wydarzenia

Partnerzy / Wspierają nas
Sponsorzy
strony internetowe Łódź
strony internetowe Łódź