Krwinka
Przekaż 1 %

HO, HO, HO!!!

« Przejdź do listy aktualności

Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy, magiczny czas, do którego tęsknią zarówno dorośli, jak i dzieci. Bez względu na problemy czy troski, z którymi zmagamy się w ciągu roku, ten okres dla wszystkich powinien być radosny i pełen nadziei. Fundacja "Krwinka", jak co roku, zadbała o to, żeby jej podopieczni mogli przeżywać Wigilię taką, jak ich zdrowi rówieśnicy- pachnącą tradycyjnymi, świątecznymi potrawami, rozbrzmiewającą śpiewanymi wspólnie kolędami i pełną prezentów, wręczanych dzieciom przez prawdziwego Mikołaja!


- Wspaniale jest widzieć wesołe iskierki w oczach dzieci, które tego dnia zapominają, że są w szpitalu i rozemocjonowane czekają na Mikołaja, jak w domu! - mówi Prezes Fundacji, Elżbieta Budny. 


Swoją obecnością zaszczycili nas m.in. Piotr Rogucki – ambasador Fundacji "Krwinka" i lider zespołu COMA oraz Małgorzata Niemczyk, posłanka na Sejm RP.

Bardzo dziękujemy wszystkim dzięki którym ta Wigilia była niezwykła, a świateczne paczki pełne nisamowitych przezntów. Szczególne podziękowania kierujemy do firm Manta S.A., Vestor Sosniak Jusrtyna, Szumisie, ZPC Chylak, CzuCzu, JR -producent maskotek pluszowych, Rajapack Polska i Czekolada Cortez, a także klasy IIB z Publicznego Gimnazjum nr 2 w Łodzi i Przedszkola Miejskiego nr 99 w Łodzi oraz Państwa Alicji i Arkadiusza Maliszewskich.

 

Zapraszamy do obejrzenia relacji z tego niezwykłego wydarzenia

Partnerzy / Wspierają nas
Sponsorzy
strony internetowe Łódź
strony internetowe Łódź

Program e-pity Copyright 2018-2019 e-file sp. z o.o. sp. k. lub Program e-pity by e-file