Krwinka
Przekaż 1 %

Majówka na sportowo

« Wróć do listy aktualności

Podobnie jak w latach ubiegłych Fundacja „Krwinka” została partnerem organizacyjnym „Biegu Konstytucji”, który po raz siódmy został rozegrany na terenie pięknego ośrodka rekreacyjno-sportowego „Zbyszko”. Podczas jednej z najpopularniejszych imprez biegowych w naszym regionie „Krwinko-pomagacze” prowadzili punk obsługi zawodników na trasie oraz wręczali pamiątkowe medale zwycięzcom. 

 

W trakcie tego wydarzenia poznaliśmy także kolejnego zwycięzcę „krwinkowej” nagrody przechodniej dla chodziarza, który odznacza się najlepsza techniką. Tegorocznym laureatem został Pan Mirosław Frankiewicz, który przez najbliższe 12 miesięy będzie mógł się szczycić tytułem „Brylantowego Technika Nordic Walking”.


Oczywiście wszyscy uczestnicy zawodów mogli liczyć na entuzjastyczny doping fundacyjnych wolontariuszy, którzy stawili się na starcie zmagań, a także gratulowali sportowcom przekraczającym linię mety. Najbliżsi naszemu sercu byli  zawodnicy startujący w charakterystycznych czerwonych koszulkach z logotypem ślimaka, bo to one pomagały promować ideę pomocy małym pacjentom onkologicznym ze szpitala przy ul. Spornej w Łodzi. Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom, którzy przekroczyli linię mety.

Partnerzy / Wspierają nas
Sponsorzy
strony internetowe Łódź
strony internetowe Łódź