Krwinka
Przekaż 1 %

Świętujemy 100-lecie odzyskania niepodległości

« Przejdź do listy aktualności

Tym razem nasi wolontariusze również nas nie zawiedli i dokładnie tydzień temu spotkali się z dziećmi na oddziale onkologii w Szpitalu Klinicznym nr. 4 im. Marii Konopnickiej w Łodzi, by wspólnie świętować 100-lecie Niepodległej Polski!

 

To było niezwykłe spotkanie i wyjątkowy dzień. Nasz kraj obchodził okrągłą rocznicę odzyskania niepodległości, także nie mogło w tym czasie zabraknąć również naszego udziału w świętowaniu tego wydarzenia z dziećmi.

 

Część naszych wolontariuszy, należących także do Franciszkańskiej Młodzieży Oazowej Łódź-Ruda, przygotowała na tę okazję specjalne atrakcje. Były opowieści o dziejach Polski oraz warsztaty plastyczne, podczas których wspólnie z dziećmi tworzyliśmy biało-czerwone kotyliony i flagi. Dzieci miały także możliwość posłuchania naszych pięknych pieśni patriotycznych, a co odważniejsze zdecydowały się je nawet wspólnie z nami zaśpiewać! Cieszymy się, że wspólnie z nimi mogliśmy świętować naszą niepodległość, naszą historię, kulturę i pokazać, jak bardzo jesteśmy dumni z bycia Polakami.

Partnerzy / Wspierają nas
Sponsorzy
strony internetowe Łódź
strony internetowe Łódź

Program e-pity Copyright 2018-2019 e-file sp. z o.o. sp. k. lub Program e-pity by e-file