Krwinka
Przekaż 1 %

Wielkie Świętowanie

« Przejdź do listy aktualności

W dniu wczorajszym nasi podopieczni mieli potrójną okazję do świętowania - Dzień Dziecka, Dzień Matki, oraz awans piłkarzy ŁKS-u do ekstraklasy.
Piłkarze ŁKS-u po siedmiu latach nieobecności wracają do najwyższej klasy rozgrywkowej. Do Łodzi ponownie zawita wielka piłka. A ponieważ szczęściem dobrze się dzielić, piłkarze łódzkiej drużyny swoją radością obdarzą podopiecznych Fundacji „Krwinka”. Nie ma lepszej okazji do uczczenia awansu niż Dzień Dziecka i Dzień Matki na oddziałach onkologicznych. Sportowcy są dla dzieci przykładem, jak wytrwałością i pracowitością, można dokonać rzeczy wydawałoby się na pozór niemożliwych i osiągnąć wymarzony cel. Dla małych pacjentów takim celem jest wyzdrowienie, dlatego w walce z chorobą nowotworową tak bardzo istotne jest wsparcie i dzielenie się z nimi pozytywną energią. "Rycerze Wiosny" przybyli ze swoją maskotką - Bodziem, która dzielnie rozdawała krwinkowe prezenty.
Ale to nie koniec atrakcji - obecny był również Paweł Robaszek - człowiek, który o balonach wie wszystko i potrafił z nich wyczarować każde marzenie naszych milusińskich, a jak wiemy wyobraznia dziecka nie zna granic. Miał co robić ????

Serdecznie dziękujemy wszystim gościom. Sprawiliście dzieciom wiele radości, a o to przede wszystkim chodziło w tym dniu.

Autor zdjęć: Anioł Wyrozębski
Partnerzy / Wspierają nas
Sponsorzy
strony internetowe Łódź
strony internetowe Łódź

Program e-pity Copyright 2018-2019 e-file sp. z o.o. sp. k. lub Program e-pity by e-file