DZWON ZWYCIĘSTWA JULKI ZABRZMIAŁ NA ODDZIALE ONKOLOGICZNYM

Nadszedł długo wyczekiwany dzień - zabrzmiał Dzwon Zwycięstwa Julki!

 

 

W ten piękny wakacyjny dzień, oddział onkohematologiczny w szpitalu przy ul. Spornej wypełnił się  radością, śmiechem oraz gestami pełnymi ciepła i miłości.

 

2 lipca, dzielna Onkowojowniczka Julka założyła czerwoną pelerynę, chwyciła za magiczny dzwoneczek i dumnie krocząc szpitalnym korytarzem przekazała radosną nowinę o zakończeniu intensywnej fazy leczenia.

 

Na pamiątkę tego niezwykłego dnia, uśmiechnięta bohaterka otrzymała piękny dyplom i mnóstwo fantastycznych prezentów. Całość dopełnił pyszny tort, zjedzony z rodziną, personelem medycznym oraz innymi małymi pacjentami.

 

W tej wyjątkowej chwili mogliśmy towarzyszyć Julce oraz jej bliskim i razem z nimi cieszyć się z rozpoczęcia nowego wspaniałego etapu w życiu.

 

Całej rodzinie życzymy, by każdy kolejny dzień przynosił wiele pozytywnych wrażeń. Niech uśmiech nie schodzi z Waszych twarzy, a odwaga i siła z jakimi pokonujecie przeciwności losu towarzyszą Wam każdego dnia. 

 

Serdecznie dziękujemy Piekarnia Cukiernia Jaś i Małgosia za wsparcie, które pozwoliło nam godnie uczcić ten pamiętny dzień.

 

 

Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu z tego wyjątkowego dnia JULKA dzwon ZWYCIĘSTWA - Fundacja Krwinka #krwinka #onkologia #fundacja (youtube.com)Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.