• Strona główna
  • CZAS NA LOVER – kręcimy kilometry dla dzieci chorych na RAKA 2024

CZAS NA LOVER – kręcimy kilometry dla dzieci chorych na RAKA 2024

Kręć kilometry i WESPRZYJ NASZYCH DZIELNYCH PODOPIECZNYCH!

Dołącz do zbiórki organizowanej w ramach IV edycji akcji „Czas na LoveR – kręcimy kilometry dla dzieci chorych na raka”. Jej celem jest zapewnienie bezzwrotnego wsparcia finansowego Podopiecznym Fundacji „Krwinka” w ramach programu „Pomoc na Start”, refundowanie leczenia i rehabilitacji, zakup specjalistycznego sprzętu medycznego do szpitali, udzielanie pomocy socjalnej oraz wsparcia psychologiczno-pedagogicznego.  Wspólnymi siłami możemy pomóc Onkowojownikom wrócić do zdrowia. Każda wpłata, nawet najmniejsza pomaga realnie zmienić sytuację naszych Podopiecznych.

Pobierz bezpłatną aplikację TROPICIEL i wkręć się w pomaganie najbardziej potrzebującym! 

Akcja trwa w terminie 28 czerwca - 31 sierpnia 2024 roku. 

 

Sprawdź aktualną ilość zarejestrowanych kilometrów: www.czasnalover.pl.

 

Wspierając finansowo Podopiecznych Fundacji „Krwinka” w ramach akcji „Czas na LoveR” w tytule przelewu należy wpisać „Darowizna – Czas na LoveR”.

 

Przekazaną kwotę można odliczyć podczas składania zeznania podatkowego.

 

 

 

„CZAS NA…LOVER” to powrót do dziecięcej miłości do roweru.

Jak mówi Tadeusz Nowiński, inicjator akcji i autor bloga o wycieczkach rowerowych po woj. łódzkim pt. "Mr SCOTT jedzie do...":

 „Rower to wolność, zdrowie, wiatr we włosach, omijanie korków, relaks i radość! Jest mnóstwo badań, które potwierdzają, że rower ma rewelacyjny wpływ na nasze zdrowie”.

Zobacz naszą listę Ambasadorów oraz Partnerów, którzy dołączyli do akcji "Czas na LoveR - kręcimy kilometry dla dzieci chorych na raka". Wspólnie tworzymy silną społeczność, której celem jest wsparcie dzieci zmagających się z tą trudną chorobą. Każdy z naszych Ambasadorów i Partnerów wnosi niezwykłą wartość i serce do naszej inicjatywy.

Ty również możesz dołączyć do tego grona! Jesteś zainteresowany? Kliknij w Serce (-więcej-) i dowiedz się, jak możesz pomóc.

Razem możemy więcej!

Dzięki Twojemu wsparciu możemy razem pomóc dzieciom zmagającym się z rakiem. Aby wesprzeć naszą inicjatywę, przygotowaliśmy trzy pakiety wsparcia, z których dochód w całości trafi do PODOPIECZNYCH Fundacji "Krwinka". Każdy pakiet zawiera wyjątkowe, spersonalizowane podziękowania, w różnej formie, jako wyraz naszej wdzięczności.

Pakiet 20 zł:

  • Wysłanie e-dyplomu uczestnictwa w akcji.

Pakiet 50 zł:

  • Wysłanie e-dyplomu uczestnictwa w akcji + Wirtualne podziękowania w formie nagrania video.

Pakiet 100 zł:

  • Wysłanie e-dyplomu uczestnictwa w akcji + Opracowanie spersonalizowanej trasy wycieczki rowerowej przez jednego z ambasadorów akcji:

 

KONIECZNE JEST WPISANIE ADRESU E-MAIL PRZY WPŁACIE DAROWIZNY

Każdy z pakietów jest unikalny i stanowi piękny gest dla dzieci walczących z rakiem. Twoje wsparcie ma ogromne znaczenie i pomaga nam nie tylko w zbieraniu środków, ale także w szerzeniu świadomości na temat walki z tą trudną chorobą.

Wybierz swój pakiet i dołącz do nas w tej szczytnej akcji. Dziękujemy za Twoje zaangażowanie i pomoc!

 

Pragniemy pomagać dzieciom onkologicznie i hematologicznie chorym – pomóż i Ty! Wesprzyj zbiórkę

PLNProgram e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.