Ampera znów z prezentem u "Krwinki"!!!

To już druga w tym roku wizyta naszych miłych przyjaciół z firmy Ampera w biurze Fundacji "Krwinka" - i kolejny upominek, jaki otrzymujemy z przeznaczeniem dla naszych Podopiecznych. Tym razem przyjęliśmy z wdzięcznością chłodziarkę, specjalistyczny pojemnik do przewożenia próbek medycznych w niskiej temperaturze. Takiego urządzenia bardzo u nas brakowało.

 

- Tego lata pogoda dopisywała, a myśmy nasz sierpniowy turnus dla dzieci w trakcie leczenia onkologicznego prowadzili w upale, sięgającym czterdziestu stopni - wspomina Prezes Zarządu Fundacji "Krwinka", Elżbieta Budny. - Dzieci były szczęśliwe, rodzice też, ale myśmy martwili się, czy gorąco nie zaszkodzi próbkom krwi oraz medykamentom, które wciąż przewoziliśmy między naszym ośrodkiem a szpitalem. W przyszłym roku na pewno tego problemu nie będzie!

 

Nasi Szanowni Goście z firmy Ampera: Pan Prezes Dariusz Chudobiński i Pani Monika Bilecka, zaproszeni zostali na przedpremierowy pokaz filmu, jaki powstał w czasie zajęć arteterapii na turnusie rehabilitacyjno-wypoczynkowym Fundacji "Krwinka" w Rogowie. Obraz będzie miał oficjalną premierę dopiero podczas jubileuszowego Zjazdu Pacjentów Wyleczonych i w Trakcie Leczenia Choroby Nowotworowej, który odbędzie się w październiku 2021 roku. Filmy, jakie tworzą wraz z profesjonalistami Podopieczni naszej Fundacji pokazują, jak wielkie znaczenie dla skutecznej terapii nowotworów u dzieci mają letnie turnusy organizowane przez "Krwinkę" i prowadzone w ich trakcie wszechstronne zajęcia rehabilitacyjne.Program e-pity Copyright 2019-2020 e-file sp. z o.o. sp. k.