Barany atakują szpital

Zeszłoroczna Wielkanoc była pierwszym zderzeniem z nową, szpitalną rzeczywistością. Wtedy jeszcze nie wiedzieliśmy, że pandemia covid-19 zagości na dłużej. Zamknięte drzwi szpitala, surowe przepisy sanitarne, czy zakaz odwiedzin stanowiły przeszkodę, zdawałoby się nie do pokonania. Dzisiaj bogatsi doświadczeniami, wyposażeni w maseczki oraz poddani wszelkim możliwym zabiegom, staramy się towarzyszyć dzieciom w tak ważnym okresie, jakim niewątpliwie jest Wielkanoc.

 

Fundacja „Krwinka” obdarowała wszystkie dzieci obecne na oddziałach onkologicznych Uniwersyteckiego Centrum Pediatrii im. M. Konopnickiej w Łodzi.  Obok wspomnianych maskotek, w paczkach znalazły się wielkanocne książki, malowanki, artykuły plastyczne oraz słodycze.

 

Akcja została wsparta darami pozyskanymi w trakcie zbiórki zorganizowanej we współpracy z Pocztą Polską. Jej efekt przerósł oczekiwania organizatorów, dlatego z wielkim zapałem rozpoczęli kolejną, która trwa od 10 marca i zakończy się 30 kwietnia. Do tego przedsięwzięcia włączyło się aż 20 urzędów pocztowych rozlokowanych na terenie woj. łódzkiego.Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.