„Krwinka” świętuje Dzień Kobiet

Były też życzenia szybkiego powrotu do zdrowia, bo „Krwinka” stara się być jak najbliżej swych podopiecznych i ich rodzin w ciągu całego, często żmudnego procesu zdrowienia.

- W chorobach onkologicznych czas potrzebny do osiągnięcia pełnego zdrowia bywa długi – wyjaśnia Elżbieta Budny, Prezes Fundacji „Krwinka”. – Stąd symbol ślimaka w logo naszej fundacji: idziemy do celu powoli, ale konsekwentnie i wytrwale. My staramy się wspierać małych pacjentów w tej walce. Wykorzystujemy też każdą szansę, by znaleźć się blisko naszych podopiecznych. 

Pracownicy oraz wolontariusze Fundacji „Krwinka” przychodzą na oddziały onkologiczne szpitala przy Spornej z życzeniami, prezentami, uśmiechem i życzliwością z okazji każdego święta. Nie tylko przed Bożym Narodzeniem czy Wielkanocą, ale także na Walentynki, w Dniu Matki czy – tak jak dziś – na Dzień Kobiet. Organizowanie miłych niespodzianek dla pacjentów oraz ich najbliższych z okazji świąt i uroczystych dni to jedna z najsympatyczniejszych aktywności fundacji, która w tym roku obchodzi jubileusz dwudziestopięciolecia.

W imieniu całej Fundacji pragniemy złożyć wszystkim kobietkom, tym małym i tym nieco większym wiosny w sercu, która rozświetla każdy dzień.Program e-pity Copyright 2019-2020 e-file sp. z o.o. sp. k.