Książka "Moja onkomisja" autorstwa Podopiecznej Fundacji "Krwinka"

Natalia Kustosz zachorowała na białaczkę w 2015 roku. Od razu stała się też Podopieczną "Krwinki". W książce wspomina m.in. wyjazdy z nami na turnusy rehabilitacyjno-wypoczynkowe (m.in. do Grecji) oraz imprezy, wydarzenia świąteczne, uroczystości, organizowane przez Fundację "Krwinka" na oddziałach onkologicznych w trakcie jej terapii. Pisze też o spotkaniach z psychologami i wolontariuszami "Krwinki", które - jak twierdzi - odegrały bardzo ważną rolę podczas leczenia.

 

Na kartach książki wielokrotnie pojawiają się wspomnienia osobistych spotkań Natalii z panią prezes Elżbietą Budny, której - tak, jak całej Fundacji "Krwinka" - autorka podziękowała za pomoc i wsparcie w chorobie, pisząc specjalną dedykację na kartach przekazanego nam w prezencie egzemplarza książki.

 

Natalko - bardzo dziękujemy i cieszymy się, że wróciłaś do zdrowia!

 

A oto jak książkę opisuje w recenzji dr Joanna Krasińska, lekarz prowadzący Natalii: "(...) Książka jest zarówno relacją z tego trudnego czasu, jak i świadectwem, że białaczkę można pokonać. Jest też apelem do rodziców i dzieci, które wyzdrowiały, aby dzieliły się ze światem wielką radością, jaką jest pokonanie choroby. Ta nadzieja to lek dla tych, którzy wciąż walczą. (...)"

 

Książka Natalii Kustosz pt.: "Moja onkomisja, czyli jak wygrałam z białaczką" ukazała się nakładem wydawnictwa rozpisani.pl.

 

Polecamy!Program e-pity Copyright 2019-2020 e-file sp. z o.o. sp. k.