Natalia Kustosz, autorka książki "Moja onkomisja", gościem programu "Pytanie na śniadanie"!

Natalia Kustosz zachorowała na białaczkę w wieku 13 lat. Od samego początku choroby stała się Podopieczną Fundacji "Krwinka". Korzystała nie tylko z finansowej, ale też z pedagogicznej, psychologicznej i innej (wszechstronnej) pomocy, jaką fundacja świadczy na rzecz dzieci onkologicznie chorych.

 

Dziś, jako zdrowa i pełnoletnia osoba, Natalia daje świadectwo nadziei: nowotwór można pokonać! Swoje doświadczenia, towarzyszące żmudnemu procesowi wychodzenia z choroby Natalka opisała w książce pt: "Moja onkomisja", w której wspomina m.in. kontakty z pracownikami i wolontariuszami "Krwinki". Szczególne podziękowania za wszechstronną opiekę skierowane zostały na kartach książki do pani Elżbiety Budny, Prezes Zarządu Fundacji "Krwinka".

 

W telewizyjnym programie "Pytanie na śniadanie", przywołując zawarte w książce wspomnienia związane z procesem leczenia, Natalka i jej rodzice nie zapomnieli wspomnieć o roli, jaką w procesie tym odegrała pomoc ze strony naszej fundacji: TUTAJ.

 

Bardzo za tę pamięć dziękujemy i mamy nadzieję, że książka Natalii Kustosz będzie drogowskazem dla wszystkich dzieci, walczących z chorobami nowotworowymi!

 

 Program e-pity Copyright 2019-2020 e-file sp. z o.o. sp. k.