PINKTOBER, czyli Hard Rock Cafe dla "Krwinki"

PINKTOBER – czyli "różowy październik", miesiąc walki z rakiem w lokalach Hard Rock Cafe na całym świecie.

 

Ta międzynarodowa kampania, organizowana co roku w październiku, ma na celu podnoszenie świadomości społecznej, dotyczącej nowotworów oraz wsparcia osób zmagających się z tą chorobą. W bieżącym roku Hard Rock Cafe Warsaw udziela wsparcia Podopiecznym Fundacji "Krwinka"!

 

W ramach akcji koszulki Hard Rock Cafe, samodzielnie wyprodukowane przez dzielną załogę kultowej restauracji, trafiły na licytację, prowadzoną na portalu Allegro.

 

Swój ulubiony wzór możesz wybrać TUTAJ!

 

Kwota, jaką uda się wylicytować, w całości wspomoże leczenie dzieci, walczących z chorobami nowotworowymi. - Zapewniamy, że każda złotówka z tych licytacji znajdzie najlepsze zastosowanie - gwarantuje Elżbieta Budny, Prezes Zarządu Fundacji "Krwinka". - Na co dzień zajmujemy się udzielaniem wszechstronnej pomocy dzieciom onkologicznie chorym, a przekazywane Fundacji pieniądze przeznaczamy m.in. na refundację leczenia i rehabilitacji naszych Podopiecznych - dodaje Pani Prezes.

 

Dodatkowo, Hard Rock Cafe w Warszawie oferuje dla Darczyńców, którzy wezmą udział w licytacji, specjalną zniżkę. - Wystarczy, że ktoś pokaże nam screen z przelewem wykonanym na konto Fundacji (kwota dowolna-bez limitów). W ramach zniżki oferujemy 15% rabatu na menu z karty regularnej (z wyłączeniem napojów alkoholowych) - informuje Gabriela Pisańska, Senior Sales Manager w Hard Rock Cafe Poland.

 

Fundacja "Krwinka" wyraża ogromną wdzięczność całej załodze Hard Rock Cafe Warsaw. Udział w tegorocznej edycji tej niezwykłej inicjatywy to dla nas zaszczyt! I choć w Łodzi nie ma (jeszcze) restauracji Hard Rock Cafe, mamy nadzieję, że w innych miastach Polski tradycja pomocy osobom, cierpiącym z powodu schorzeń onkologicznych będzie podtrzymywana przez długie lata. 

 

 Program e-pity Copyright 2019-2020 e-file sp. z o.o. sp. k.