Restauracja "Do Kwadratu " zasila grono partnerów Fundacji "Krwinka"

Kierunek – Wólczańska 180, a dokładnie biurowiec UBP. Tu swoją siedzibę ma m.in. Fujitsu i Callebaut, a od niedawna również nasz nowy partner - Restauracja "Do Kwadratu".

 

Ich specjalność? Pizza, która wreszcie kształtem pasuje do pudełka. Ten dość rzadko spotykany pomysł realizuje ekipa, która od lat prowadzi lokale w kilku łódzkich biurowcach. Teraz, gdy większość stałej klienteli przerzuciła się na pracę zdalną, Restauracja swoje specjały dostarcza dalej niż dotychczas.

 

Do niedużego lokalu na parterze można wejść na dwa sposoby – przez recepcję biurowca, lub bezpośrednio od ul. Wólczańskiej. Od 8 rano serwują śniadania w postaci jajecznicy, sałatki, tostów oraz ich autorskich kanapek , a od 11 rozpoczynają wypiek swoich kwadratowych pizz. Całe menu i więcej informacji mogą państwo uzyskać na ich stronie internetowej dokwadratu.com lub na ich fanpage'u na FB gdy wpiszecie  "Do Kwadratu Restauracja".

 

Właściciele lokalu mimo panującej pandemii przez którą gastronomia ponosi ogromne straty postanowili kierować się słowami że dobro wraca i wspierać naszą Fundację. Od 1 Marca restauracja będzie przekazywać część swojego utargu na rzecz dzieci z chorobami nowotworowymi – Podopiecznych naszej Fundacji.

 

Cieknie Wam ślinka patrząc na "smakowite" zdjęcia?

 

Zapraszamy na stronę Naszego Partnera.

Do kwadratu - Zamów wygodniej

 Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.