SKARPETKOWA TERAPIA w nowej odsłonie

Dzielna postawa naszej bohaterki, wsparcie przyjaciół, troskliwi rodzice i wspaniała opieka specjalistów okazał się kluczem do sukcesu.

 

Proponowana przez nas opowieść ma za zadanie pomóc naszym najmłodszym dzielnym wojownikom przezwyciężać lęki i wzmocnić wiarę we własne możliwości.

Dzieci, które zostały dotknięte chorobą mają przed sobą wiele wyzwań związanych z nową sytuacją. W naszej opowieści pomocną dłoń wyciąga do nich wspaniały MORS JACEK. W rzeczywistości taką rolę pełni nasz psycholog, który cierpliwie i w wyjątkowy sposób potrafi przywrócić uśmiech i wiarę w lepsze jutro. 

 

Już wkrótce naszą uwagę skupimy na nowych troskach - tych małych i tych większych - postaramy się w prosty sposób wskazać możliwości radzenia sobie w sytuacjach stresowych, sytuacjach, które mogą wydawać się nie do pokonania. Chcemy, abyście uwierzyli, że czasami prosta rozmowa z odpowiednią osobą, pozwala spojrzeć na problem z takiej strony, z której wspomniany problem już nie jest taki straszny i przerażający. Zapraszamy wszystkich do obejrzenia kolejnych przygód Małpki Nadziejki!

 

A tymczasem zapraszamy do przypomnienia sobie jak mała małpka pokonała okropnego kraba!

OGLĄDAJ BAJKĘ! część 1

OGLĄDAJ BAJKĘ! część 2

OGLĄDAJ BAJKĘ! część 3Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.