Ulepszone regulaminy pomocowe już dostępne!

Czy różni się Fundacja "Krwinka" od innych organizacji, wspierających dzieci onkologicznie / hematologicznie chore i ich rodziny?

 

Otóż, jako jedna z nielicznych organizacji pomocowych w ogóle, oferujemy pomoc finansową "na start" dla rodzin, będących w trudnej sytuacji materialnej. Można otrzymać od nas wsparcie w wysokości 6000 na jeden rok!

 

Ale najważniejsze, że u nas możesz założyć konto imienne dziecka - i od tego momentu zbierać tam pieniądze z przeznaczeniem na leczenie. Ważne jest, że "Krwinka" nie pobiera żadnej prowizji od środków zgromadzonych na koncie imiennym.

 

Codzienny wgląd w stan konta otrzymasz dzięki specjalnemu systemowi, który już wkrótce będzie dostępny na naszej stronie internetowej. 

 

Jak pomagamy? Wszechstronnie! I do tego na różne sposoby: finansowo (refundowanie zakupu leków, leczenia, rehabilitacji), lub udzielając pomocy rzeczowej. Oferujemy wsparcie psychologów i pedagogów oraz opiekę ze strony medycznych wolontariuszy „Krwinki". Sami organizujemy turnusy rehabilitacyjne. Przeglądając tę stronę internetową znajdziesz więcej informacji na temat naszej działalności.

 

A zasady udzielanej pomocy znajdziesz w nowej wersji regulaminów: onkologicznego i hematologicznego, które znajdują się TUTAJ.

 

Serdecznie zachęcamy do zapoznawania się z nowym regulaminem pomocowym Fundacji "Krwinka".  Zapraszamy do nas! Pamiętaj: nie jesteś sam!

 

 Program e-pity Copyright 2019-2020 e-file sp. z o.o. sp. k.