Warsztaty z Ciocią Gosią - sposób na szpitalną nudę

 

 

Ciocia Gosia, czyli Małgorzata Cyrańska - animatorka Fundacji "Krwinka", prowadzi swoje wirtualne zajęcia plastyczne od samego początku epidemii COVID-19. Dla dzieci onkologicznie chorych (i nie tylko!), które w związku z obostrzeniami sanitarnymi muszą długie dni spędzać na oddziałach bez możliwości ich opuszczania, taka forma zabawy jest świetnym sposobem na zwalczanie monotonii szpitalnego życia. Z Ciocią Gosią można nie tylko świetnie się bawić, ale też nauczyć się wielu pożytecznych rzeczy - na przykład, jak z patyczków po lodach i odrobiny tkaniny zrobić całą rodzinę lalek do zabawy w teatr!

 

Z internetowych warsztatów Cioci Gosi, które odbywają się na fejsbukowym fanpejdżu Fundacji "Krwinka", korzystać mogą wszystkie dzieci, które aktualnie przebywają na oddziałach onkohematologicznych szpitala im. M. Konopnickiej w Łodzi - ale oczywiście także wszyscy chętni, którzy chcą wziąć udział we wspólnej zabawie. 

 

Wystarczy wejść na nasz fanpejdż w każdy wtorek o godzinie 18-tej, oglądać transmisję na żywo - i świetnie wraz z Ciocią Gosią bawić się w artystycznego czarodzieja. Na dzisiejszych zajęciach mowa będzie m.in. o tym, jak w prosty sposób wykonać... gipsową płaskorzeźbę. Bardzo serdecznie zapraszamy!!!Program e-pity Copyright 2019-2020 e-file sp. z o.o. sp. k.