Wirtualne spotkanie ze studentami Uniwersytetu Łódzkiego

Maj obfituje w wyjątkowe akcje oraz spotkania z ludźmi pełnymi pasji i pozytywnej energii. W środę 29.05.2024 Dyrektor Fundacji Dominika Śliwińska i Koordynator Wolontariatu Natalia Bełdzińska dzięki zaproszeniu Pani dr Agnieszki Krawczyk z Katedry Badań Edukacyjnych Wydziału Nauk o Wychowaniu Uniwersytetu Łódzkiego kolejny raz odwiedziły studentów kierunku pedagogiki, tym razem wirtualnie.

 

W ramach zajęć dotyczących koncepcji i instytucji opieki i pomocy, uczestnicy spotkania poznali historię Fundacji, zakres działań i sposoby wspierania Podopiecznych oraz ich rodzin. Celem prezentacji było również przedstawienie studentom idei wolontariatu oraz korzyści płynących z zaangażowania się w działalność charytatywną. Dodatkowo wskazanie zostały przestrzenie na wykorzystanie umiejętności i wiedzy zdobywanej w trakcie studiów. Zaangażowanie słuchaczy i ich aktywny udział w prelekcji zaowocowały także interesującą dyskusją, podczas której poruszone zostały ogólne informacje na temat  funkcjonowania organizacji pozarządowych oraz metody współpracy z przedsiębiorstwami i instytucjami odpowiedzialnymi społecznie.

 

Bardzo dziękujemy Pani dr Agnieszce Krawczyk za zaproszenie i możliwość opowiedzenia studentom Uniwersytetu Łódzkiego o naszej pracy i działaniach Fundacji. Z niecierpliwością czekamy na kolejne spotkania.Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.