Zostań partnerem akcji „Czas na LoveR” i pomóż dzieciom chorym na raka!

Wakacje to idealny moment na aktywne spędzanie wolego czasu na świeżym powietrzu. Wysiłek fizyczny staje się jednak jeszcze przyjemniejszy, gdy przyświeca mu szczytny cel, jakim jest pomoc dzieciom cierpiącym na choroby onkologiczne i hematologiczne.

 

Połączenie tych dwóch aspektów jest możliwe w rozpoczynającej się 28 czerwca IV edycji akcji „Czas na LoveR – kręcimy kilometry dla dzieci chorych na raka”. Ideą wydarzenia jest zachęcenie do aktywnego trybu życia poprzez jazdę na rowerze i wykręcenie jak największej liczby kilometrów, które zostaną przeliczone na złotówki.

 

W czasie pierwszych trzech edycji, uczestnicy przejechali ponad 132,810 tys. kilometrów i pozyskano łącznie kwotę 61 tys. złotych na pomoc chorym dzieciom.

 

Zebrane środki przeznaczane są m.in. na organizację:

♦ wyjazdów dla naszych Podopiecznych i ich rodzin

♦ zajęć prowadzonych przez animatorów

♦„Zjazdów Pacjentów”

 

Dodatkowo finansowane są:

♦ leki

♦ rehabilitacje

♦ program „pomoc na start” czyli wsparcie finansowe do 6000 zł/rok dla najbardziej potrzebujących dzieci, zanim pozyskają dedykowane im środki

♦ prezenty dla dzieci przebywających na oddziale onkohematologicznym w CSK UM w Łodzi

♦ specjalistyczny sprzęt do szpitali, który pomaga małym pacjentom szybciej wrócić do zdrowia

 

Trwające dwa miesiące przedsięwzięcie kierowane jest zarówno do osób prywatnych jak i firm, na które czekają specjalnie przygotowane benefity (szczegóły znajdują się w załączniku). Udział w akcji może być doskonałą wakacyjną inicjatywą, realizowaną w ramach działań CSR Państwa firmy, a wspólny cel, jakim jest pomaganie, z pewnością zjednoczy zespół. 

 

W zeszłym roku w wydarzenie zaangażowali się:

♦ Pixel Technology          ♦ Veolia                    ♦ Bikeplanet

♦ Amazon                             ♦ Fit&Joy

 

O naszej inicjatywie można było usłyszeć w: TVP3 Łódź, Radio Eska, Fundacja na Rzecz Wspierania Kultury Plaster Łódzki, Radio Łódź, TV Toya.

 

Ogromnym wyróżnieniem było również objęcie akcji honorowym patronatem przez: Wojewodę Łódzkiego Karola Młynarczyka, Marszałka Województwa Łódzkiego Grzegorza Schreibera oraz Prezydent Miasta Łodzi Hanny Zdanowskiej.

 

Tegoroczna edycja „Czasu na LoveR” trwa do 31 sierpnia i można do niej dołączyć w dowolnym momencie. Warto jednak pamiętać, że na osoby, które pokonają największy dystans, czekają wyjątkowe nagrody.

 

 

Zostań naszym Partnerem już dziś i wspieraj naszych Podopiecznych w walce o zdrowie!Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.