Życzenia świąteczne z Fundacją "Krwinka"

Fundacja "Krwinka" przygotowała dla dzieci onkologicznie chorych niespodziankę. Brak możliwości bezpośredniego kontaktu stał się siłą napędową świątecznej edycji akcji #podzielsięczasem, która rozpoczęła się zaraz po nastaniu pandemii.

 

Inicjatywa od samego początku wprowadzenia wszelkich restrykcji, zakazów odwiedzin na oddziałach onkologicznych, miała na celu wspieranie chorych dzieci i ich rodzin na odległość.

 

Fundacja przez miesiąc, od 12 listopada, za pośrednictwem swoich mediów, zachęcała wszystkich do nagrywania filmów z życzeniami. 

 

„Własne produkcje nadesłali m.in. aktor Mikołaj Roznerski, zespół Pectus, prezenterka TVP Monika Majewska, przedstawiciele łódzkich zespołów ŁKS Łódź i Grot Budowlanych, a także Teatr Pinokio i firmy na co dzień współpracujące z fundacją. Wśród nich nie mogło również zabraknąć miłych słów od ambasadora Fundacji „Krwinka” – Piotra Roguckiego, przedstawicielki wolontariuszy i oczywiście naszej Pani Prezes – Elżbiety Budny” – Mariusz Zieliński, Specjalista ds. Promocji fundacji.

 

DZIĘKUJEMY!Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.