Akcje i niecodzienne inicjatywy

Naszym ogromnym sukcesem jest sfinansowanie „Krwinko-transportera” oraz jego wyposażenie w odpowiedni sprzęt medyczny. Jest to specjalistyczny ambulans, umożliwiający przewóz dzieci na radioterapię do innego szpitala w towarzystwie rodzica.

Daje to ogromny komfort psychiczny nie tylko dla dziecka, które nie musi jechać samo, ale również dla rodzica, posiadającego świadomość, że standardowe karetki nie są do takich przejazdów dostosowane.

Naszym najnowszym nabytkiem jest nowoczesne elektryczne łóżko TOM2 dla najmłodszych pacjentów onkologicznych. Pozwala na 2-segmentową regulację wysokości oraz kąta nachylenia pleców. Wyróżnia je konstrukcja o wysokiej stabilności tak, by mały pacjent czuł się bezpieczny. A tworzywo, z którego jest wykonane, daje możliwość prostej i szybkiej dezynfekcji łóżka. Najważniejsza jednak jest funkcja autoregresji, pomagająca walczyć z odleżynami poprzez redukcję nacisku na odcinku lędźwiowo-krzyżowym.

 

Mamy również specjalistyczny laser do usuwania skutków chemioterapii. Jest on niezwykle przydatny po leczeniu i co najważniejsze przynosi ulgę w chorobie.

 

Działamy w myśl, że dla naszych podopiecznych dajemy wszystko, co najlepsze. Jesteśmy nawet gotowi wspiąć się na dach Sukcesji… i zorganizować koncert pod hasłem „Z UŚMIECHEM PRZECIW NEUROBLASTOMIE". Cały dochód ze sprzedaży biletów, podarowanych przez sponsorów przedmiotów i gadżetów oraz zbiórki do puszek trafił do Podopiecznej Fundacji „Krwinka” - dwuletniej Tosi.  Na scenie wystąpili: Tony White; Miejskie Getto/Ciemna Strona Miasta; Kondziu Qsb; Z.W.P. Zielu; Batman GRK; DSR KRT oraz 4PW. Grono przyjaciół Fundacji ciągle się poszerza, co potwierdzają współorganizowane akcje, a my nie zatrzymujemy się ani na chwilę.

BAJKA TERAPEUTYCZNA "O NADZIEI..."
BALONOWY ZAWRÓT GŁOWY
KRWINKOTRASPORTER - NASZ NOWY ZAKUP DLA SZPITALA!
1% NA WIDZEWIE
GOŚCIE SPECJALNI
NIECODZIENNY DZIEŃ DZIECKA
"ŁĄCZY NAS POMOC" WIDZEW I ŁKS DLA DZIECI KRWINKI
DZIEŃ ANIOŁA - WSZYSTKO DLA MAM
PSI TERAPEUTA YOGI
GWIAZDA NA GWIAZDKĘ
KONCERT CHARYTATYWNY DLA TOSI
SKOK DLA ANTOSIA
WYPRAWKA SZKOLNA
CZAS NA DZIECIĘCĄ WYPRAWĘ
ELEKTRYCZNE ŁÓŻKO TOM2
TEATR "PACUŚ"


Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.