Agnieszka Ornafa

Wesprzyj

Ostra białaczka biofenotypowa

Agnieszka ma 15 lat i mieszka w Księżej Woli pod Rawą Mazowiecką

 

Agnieszka jest bardzo aktywną osobą i nigdy nie brakowało jej energii do zabaw i działań. Początkowo wszystko wyglądało normalnie lecz z czasem zaczęły się u niej skoki temperatury ciała (37-38°) oraz bóle mięśni i stawów.

 

Występujące u dziewczynki infekcje nie wzbudzały większego niepokoju rodziców.

 

Przez jakiś czas myśleliśmy, że to zwykłe infekcje wirusowe lecz zaczęły pojawiać się one coraz częściej, co skłoniło nas do przeprowadzenia badań krwi. Wyniki nie były dobre. 

 

Zaczęto szukać przyczyny pogarszającego się zdrowia Agnieszki.

 

Za jakiś czas ponownie powtórzyliśmy badanie i dowiedzieliśmy się, że wyniki są jeszcze gorsze niż poprzednio, wtedy zatrzymano nas w szpitalu w Rawie. Następnie zostaliśmy przewiezieni do szpitala w Łodzi, gdzie przeprowadzono dokładniejsze badania. W ten sposób dowiedzieliśmy się, że córka choruje na białaczkę. 

 

Dziewczynka rozpoczęła specjalistyczne, intensywne leczenie.

 

Agnieszka miała wykonywana 2 razy punkcję lędźwiową oraz biopsję szpiku. Aktualnie córka jest na intensywnej chemioterapii. Jest wyraźnie osłabiona, nie ma apetytu. Rokowanie jest niepewne, czas leczenia nieznany.

 

Rodzina bardzo potrzebuje wsparcia finansowego na leki, rehabilitację i dalsze leczenie.

 

Znaleźliśmy się w bardzo trudnej sytuacji. Jest to przytłaczające zarówno dla nas jak i dla naszej rodziny. Mimo wszystko staramy się myśleć pozytywnie i małymi krokami ruszać do przodu.

 

 

Wypowiedzi mamy Agnieszki zaznaczone zostały kolorem i kursywą.

 

Możesz zrobić imienny przelew internetowy na rzecz Agnieszki, kierując wpłatę z dopiskiem: Agnieszka Ornafa  na konto PKO BP nr 33 1440 1231 0000 0000 0184 1262.

 

Możesz przekazać darowiznę na rzecz Agnieszki  teraz, klikając przycisk: WESPRZYJ >Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.