Barbara Bernas

Wesprzyj

Neuroblastoma

PILNIE POTRZEBNA POMOC!

URATUJ ŻYCIE BASI!

Nasza córeczka, Basia Bernas ma 3 latka.

Mieszkamy w Łodzi. Do dnia 3 października bieżącego roku żyliśmy jak każda inna rodzina. Tego dnia jednak świat zawalił nam się na głowę. Wykryliśmy u Basi guz w brzuszku.

Basia nie miała żadnych objawów choroby, chodziła do przedszkola, bawiła się i psociła - jak każde dziecko.

Guz wykryliśmy przypadkiem. Szybka diagnostyka – nowotwór złośliwy, neuroblastoma. Szybkie leczenie pełne bólu i ogromnego cierpienia.

Chemia osłabia Basię strasznie, nie ma siły chodzić, mówić, pojawiają się ogromne bóle kości, brzucha, brak apetytu i mnóstwo innych dolegliwości.

Dwa razy była w dołkach po chemioterapii. Guz nie zareagował na chemię. Jest wciąż duży i bardzo bogato unaczyniony, z tego powodu jest trudny do zoperowania.

Szpital we Wrocławiu podjął próbę zoperowania guza, ale po otworzeniu jamy brzusznej odstąpiono o zabiegu.

 

Jedynym ratunkiem dla Basi jest zoperowanie tego guza za granicą. Dlatego prosimy Państwa o pomoc.

Zebrane środki wykorzystamy na zabieg operacyjny i leczenie Basi.

Czas działa na niekorzyść. Znaleźliśmy ośrodek w Barcelonie, który podejmie się przeprowadzenia operacji. Na chwilę obecną dostaliśmy zgodę na opłacenie operacji ratami. W niedzielę 23.01.2022r. polecieliśmy do Hiszpanii. To są oczywiście ogromne koszty dlatego bardzo prosimy wspomóżcie Basię i pomóżcie nam ją uratować...

 

Po licznych badaniach przeprowadzonych w Klinice w Barcelonie i konsultacji z lekarzami, okazało się, że w ciele Basi nie wykryto żadnych przerzutów. Dzięki temu dnia10 lutego mogła odbyć się operacja. Choć był to długi zabieg, obarczony dużym ryzykiem, ze względu na umiejscowienie guza - przebiegł pomyślnie! Na szczęście guz został wycięty w całości! Teraz Basię czeka rehabilitacja i cykliczne kontrole w klinice w Barcelonie.

Aktualnie zbiórka na portalu Siepomaga została zakończona. Jednak w dalszym ciągu, można wspierać dzielną wojowniczkę przekazując darowiznę na konto imienne Basi lub włączając się w organizowane dla niej licytacje:

FB LICYTACJE

 

 

 

 

 

 


 

Możesz zrobić imienny przelew internetowy na rzecz Basi, kierując wpłatę z dopiskiem: BERNAS BARBARA na konto PKO BP nr 33 1440 1231 0000 0000 0184 1262.

 

Możesz przekazać darowiznę na rzecz BASI teraz, klikając przycisk: WESPRZYJ >Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.