Jakub Karbownik

Wesprzyj

Medulloblastoma

W marcu nasz 17-letni syn Jakub zaczął się źle czuć, objawy miał jak na zwykłe przeziębienie.

 

Lekarza rodzinnego zaczęły niepokoić poranne wymioty, które trwały około tygodnia. Zostaliśmy skierowani na badania do szpitala w Końskich, gdzie syn miał zrobiony badanie ct. Lekarze przekazali nam dramatyczną wiadomość.  Zdiagnozowany został guz w tylnej części głowy.

Jakuba skierowano do szpitala Matki Polki w Łodzi, gdzie przeszedł 8 godzinną operację. Guz móżdżku został usunięty w całości. Otrzymany wynik badania guza, nie był taki jakiego oczekiwaliśmy - guz okazał się złośliwy.

Syn jest po czterech cyklach chemioterapii, obecnie czekamy na naświetlanie (protonoterapię). Przed nami 6 tygodni leczenia w Krakowie. Następnie Jakuba długi okres rehabilitacji, aby mógł wrócić do pełnej sprawności. Rehabilitacja jest konieczna, ponieważ podczas operacji usuwania guza móżdżku został naruszony nerw odpowiadający za koordynację ruchu. Jakub ma również problem z lewym uchem, na które nie słyszy.

Życie naszej rodziny wywróciło się do góry nogami w przeciągu chwili. Ogromnie prosimy o wsparcie finansowe dla naszego syna w tym trudnym dla wszystkich okresie.

 

* Wypowiedzi mamy Jakuba zaznaczone zostały kolorem i kursywą.

 

Możesz zrobić imienny przelew internetowy na rzecz Jakuba, kierując wpłatę z dopiskiem: Jakub Karbownik na konto PKO BP nr 33 1440 1231 0000 0000 0184 1262.

Możesz przekazać darowiznę na rzecz Jakuba teraz, klikając przycisk: WESPRZYJ

 Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.