Jarosław Zamrzycki

Wesprzyj

Ostra białaczka limfoblastyczna

Jarek urodził się w 28 tygodniu ciąży z rozpoznaniem wtórnej niedoczynności kory nadnerczy oraz wodogłowiem pokrwotocznym. W tej chwili ma 17 lat. W lipcu 2019 zdiagnozowano u niego ostrą białaczkę limfoblastyczną typu B. W konsekwencji tej choroby zmaga się z cukrzycą posterydową oraz uszkodzeniem komórki wątrobowej. Przeszedł też ostre zapalenie oskrzeli co jeszcze bardziej go osłabiło. Z każdym dniem jest coraz słabszy. Cierpi z powodu ciągłego bólu, nie ma siły chodzić. Nie poddajemy się jednak i wierzymy, że Jarek z tego wyjdzie. Środki, które uda nam się zgromadzić na koncie imiennym przeznaczymy na rehabilitację oraz kosztowne leczenie aby utrzymać Jarka przy życiu. Każdy dzień dla niego to walka. Daj szansę Jarkowi na lepszy rozwój i życie bez bólu!

 

Możesz zrobić imienny przelew internetowy na rzecz Jarka, kierując wpłatę z dopiskiem: JAROSŁAW ZAMRZYCKI na konto PKO BP nr 33 1440 1231 0000 0000 0184 1262.

 

Możesz przekazać darowiznę na rzecz Jarka teraz, klikając przycisk: WESPRZYJ >Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.