Sara Erkert

Wesprzyj

Małopłytkowość

Sara Erkert ma 10 lat.

 

Dziewczynka choruje od 2023 roku. W listopadzie trafiła do szpitala z bólem prawego pośladka prowadzonego do kolana.

 

Po hospitalizacji w trzech szpitalach, gdzie wykonano liczne badania,  Sara została przewieziona transportem medycznym          do szpitala przy ul. Spornej w Łodzi na oddział Onkologii i Hematologii.

 

Po wykonaniu badań i leczeniu dwutygodniowym zdiagnozowano u Sary MAŁOPŁYTKOWOŚĆ IMMUNOLOGICZNĄ wywołaną wewnętrznymi krwawieniami oraz niedokrwistość.

 

Obecnie Sara kontynuuje leczenie w domu i przyjmuje leki. Nie stać mnie na ich wykupienie, gdyż mieszkam sama z trojgiem dzieci. Choroba Sary przyszła niespodziewanie i zmieniła nasze życie o 180 stopni. Ciągłe jeżdżenie do szpitala musieliśmy pogodzić z życiem codziennym i dostosować pozostałe dzieci do życia z chorobą Sary.

 

Sara była energiczną pełną życia dziewczynką, która lubi taniec ruch oraz aktywne życie szkolne. Choroba nie pozwala jej się uczyć w szkole, dlatego będzie miała naukę zdalną w domu.

 

Mieszkamy w wynajętym mieszkaniu w Łodzi na Teofilowie. Marzeniem córki jest mieć zaprojektowany własny pokój oraz spotkać się z youtuberami z Genzie. Dziewczynka lubi jeść spaghetti, carbonare, uwielbia sushi i czasem ostre potrawy oraz lody mochi. 

 

Zebrane środki finansowe przeznaczymy na dalsze leczenie Sary i potrzebne dla niej rzeczy do funkcjonowania w życiu codziennym.

 

*Wypowiedzi mamy Sary zaznaczone zostały kolorem i kursywą.

 

 

Możesz zrobić imienny przelew internetowy na rzecz Sary, kierując wpłatę z dopiskiem Sara Erkert  na konto PKO BP nr 33 1440 1231 0000 0000 0184 1262.

 

Możesz przekazać darowiznę na rzecz Sary teraz, klikając przycisk: WESPRZYJ >Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.