Krwinka
Przekaż 1 %

Wigilia z Fundacją "Krwinka" na oddziale

« Przejdź do listy aktualności

W dniu wczorajszym na dziecięcych oddziałach pediatrii, onkologii i hematologii Uniwersyteckiego Centrum Pediatrii im. M. Konopnickiej w Łodzi na chwilę czas się zatrzymał.


Boże Narodzenie w tym miejscu zawsze jest szczególnie wyjątkowe. Każdy pragnie poczuć magię świąt, spędzić czas z najbliższymi i podzielić się opłatkiem. Dlatego, także w tym roku zadbaliśmy o to, aby nasze pociechy zapomniały o swoich troskach i cieszyły się cudowną atmosferą. Wkoło unosił się zapach wigilijnych potraw, wszyscy składali sobie serdeczne życzenia, a kolędy zabrzmiały z wielką mocą.


Główną gwiazdą tego wieczoru był oczywiście Św. Mikołaj, który wraz ze śnieżynką – miss ziemi łódzkiej, a od niedawna I wicemiss Polski - Natalią Pigułą rozdali dzieciom wymarzone prezenty. W tym dniu towarzyszył nam również przyjaciel i ambasador fundacji Piotr Rogucki.

Niezależnie od problemów, z jakimi codziennie borykają się nasi podopiecznych pragniemy im dać prawdziwie magiczne święta. Dziękujemy wszystkim tym, którzy wsparli nasze świąteczne zbiórki czy to rzeczowo, czy finansowo. Widok uśmiechniętych dzieci i rodziców niech będzie dla Was najlepszym podziękowaniem.


 

Partnerzy / Wspierają nas
Sponsorzy
strony internetowe Łódź
strony internetowe Łódź

Program e-pity Copyright 2019-2020 e-file sp. z o.o. sp. k.